Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Орландо Кинг со низок профил Дрво платформа за кревети со рамка со табла, сива

Орландо Кинг со низок профил Дрво платформа за кревети со рамка со табла, сива

DEN 3519.68
 

Достапно.
Од стока

Со модерен дизајн од средниот век, креветот за платформа со низок профил Орландо нуди класичен стил со современи карактеристики. Орландо не само што обезбедува едноставност и стил на секоја просторија, туку додадената станица за полнење USB, погодно лоцирана на таблата, не значи повеќе неуредни жици кои се оддалечуваат од тоа чисто, минималистичко засолниште што го создава овој кревет. Изработено од одржливо извори на плантажа од дрво и засилено со цврсти лекови кои го охрабруваат протокот на воздух и удобност, платформата со низок профил на Орландо, самоуверено кураат утешен ум и тело. АФИ Орландо Кинг со низок профил Дрво платформа за кревети со рамка со табла во сива боја. Низок профил, кревет со големина на кралот, направен од цврсто тврдо дрво. Прилагодлива табла : Карактеристики 2 опции за висина за функционалност и удобност. Висина на висока висина : 37,25 "; ниска висина : 33,5". Не е потребна пролет за кутии : Наменета за трајна издржливост, нашиот комплет SLAT го поддржува вашиот душек за да го зголеми протокот на воздух за поудобен, поладен сон. Станица за полнење : Вклучува Surface Mount Turbo Charger, 6-метарски кабел, наведен ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Препорачана висина на душекот : 12 "-14". Собрани димензии : L : 82.38 ”x W : 80,75” x H : 37,25 ”. Капацитет на тежина : 800 bs.

За производот

Купувачите избираат и