Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нурисон Блис Преодно боемско сино 5'3 7'3 килим во областа

Нурисон Блис Преодно боемско сино 5'3 7'3 килим во областа

DEN 1243.36
 

Достапно.
Од стока

Паметна и софистицирана, колекцијата „Блис“ претставува современи килими со свежи нови погледи и модерни палети на бои. Прекрасно привлечен во пастелни нијанси на розова, сина и сива боја, секој ексклузивен килим избран рачно се одликува со трајна конструкција со низок куп од влакна со ниско одржување, лесна грижа, кои совршено ќе се вклопат во секој случај на обичен Boho. Paisley оди разиграно во ова Современа област килим со привлечност во Бохо, со комбинација на преголеми дизајни и помеки тонови на розова, слонова коска и сина боја. Воведете ретро стил на кој било простор, со влакна со лесна нега. Лесно чистење и одржување на самото место. Идеално за употреба во простории со умерен сообраќај на нозе. Препорачана е подлога за килими. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

За производот

Купувачите избираат и