Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црна и крема рачно изработена луксузна перница 22in 22in

Црна и крема рачно изработена луксузна перница 22in 22in

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Додадете богато парче изјава на вашиот простор со оваа плутак и крем рачно изработена луксузна перница. Ткаенината е мешавина од вискоза, памук и постелнина. Перниците се рака *боја : црна и крема *двострана перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на шемата може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешноста *Перници вклучуваат ** Хипоалергичен надолу алтернативна полицијална вметнување *суво чиста препорачана *содржина на ткаенина : 54%вискоза/32%памук/14%постелнина *шема : IKAT црна и крем рачно изработена луксузна перница 22in x 22in.

За производот

Купувачите избираат и