Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Удобност од Brinley Co. Womensенски екстра широко подигање со два тон за возење со два тон

Удобност од Brinley Co. Womensенски екстра широко подигање со два тон за возење со два тон

DEN 630.08
 

Достапно.
Од стока

Земете дома нов стилски багажник денес со дополнително широко подигање на телето Frea од Brinley Co. Овој багажник е дел од нашата удобна линија со ѓон на меморија од пена, и има пошироко теле. Дизајнот на дво-тон материјал и акцентот на страничните страни му даваат на овој багажник елегантен западен изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 17 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и