Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Флеш Мебел Ливингстон Еспресо Дрво Трпезариска Маса Во собата Со Стакло Врвот И Дупчиња Назад Дрво Јадење Столици-Поместена Седишта

Флеш Мебел Ливингстон Еспресо Дрво Трпезариска Маса Во собата Со Стакло Врвот И Дупчиња Назад Дрво Јадење Столици-Поместена

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Оставете впечаток во вашата трпезарија со оваа комбинација од дрво и стакло. Оваа табела има стаклен врв што се наоѓа на врвот на основата направена од цврсто буково дрво. Проѕирното стакло го открива аголниот хардвер за современо-индустриски изглед. Подовите се заштитени со лизгање на подот во случај на случајно движење или преуредување. Затоа, соберете го семејството и пријателите околу оваа шик, правоаголна трпезариска маса и уживајте во одлични оброци. Овој сет за трпезариска маса доаѓа во комплет со четири столчиња. Столот има закривен, атрактивен исечок назад. Сет за маса И Стол; Комплетот Вклучува Маса и 4 Столици; Современ Стил; Завршна Обработка На Еспресо Буково Дрво; Маса; Чиста Калено Стакло Површина; Стакло Со Дебелина од 8 мм Со 3" Дебела Усна; Врвна Големина : 31,5"W x 47,5"L; Заштитни Лизгалки На Подот; Големина На Маса : 31,5"W x 47,5"L x 29,75"H; Стол; Исечок Со Дупчиња Назад; Златен Мед Кафеава Ткаенина Тапацирана Седиште; Ca117 огноотпорна Пена; Големина На Стол : 11" - 17,5"W X 18"D X 38"h; Големина на грбот : 11" - 16"W X 20"H; Големина На Седиштето : 20"w x 16,5"D X 17,5"H.

За производот

Купувачите избираат и