Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
- Линк N Безжичен Пренослив Нано Рутер За Патување - Wifi Мост Опсег Проширувач Пристапна Точка Клиент Режими, Мобилен Во Џеб

- Линк N Безжичен Пренослив Нано Рутер За Патување - Wifi Мост Опсег Проширувач Пристапна Точка Клиент Режими, Мобилен Во Џеб

DEN 1.33
 

Достапно.
Од стока

300mbps Безжичен N Мини Џеб Ап Рутер, QCOM, 2 T2 R, 2.4 GHz, 802.11 b/g/n, 1 Етх џеб големина безжичен N рутер Патува без напор. Брзо создадете безбедно жариште За Wi Fi За Споделување со семејството и пријателите; Надворешно Напојување 5 V/1a. 300 mbps wi fi брзина на 2.4 G херц бенд За Заостанување Бесплатно видео стриминг и онлајн игри. Компатибилен Со хром фрлија. Микро USB порта за Напојување преку надворешен адаптер или USB порта. Поддржува режими На работа На Рутер, АП, Клиент, Повторувач и WISP. Функцијата пред Енкрипција поставува Почетна Заштита НА SSID и Лозинка. Тип На Антена : На Одборот.

За производот

Купувачите избираат и