Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ДУРАГО БР900528 - Диск Сопирачка Ротор

ДУРАГО БР900528 - Диск Сопирачка Ротор

DEN 892.16
 

Достапно.
Од стока

Дураго дизајнираше нова линија На Електрофоретски Обложени Ротори на Сопирачките кои нудат динамични перформанси со најголема отпорност на корозија. Нашите нови Премиум Ротори на Сопирачките имаат супериорна valетика и вредности на цените што ќе удрат акорд кај професионалниот инсталатер и автомобилски ентузијаст. Премиум Основната Технологија Овозможува построги толеранции и почисти одлеаноци. Со овој процес, не-машинските области на роторите се подетални. Машина Избалансирана за непречено сопирање. Повеќе Ване конфигурации за дисипација на топлина. Ненасочен Вртлив Финиш промовира постелнина на подлогата за сопирачките и ја елиминира потребата за обработка пред инсталацијата. Дураго БР900528-02 Диск Сопирачка Ротор.

За производот

Купувачите избираат и