Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Nite Ize GLPS-01-4R Опрема Вратоврска Монтажа Пристаниште-ShopEddies

Nite Ize GLPS-01-4R Опрема Вратоврска Монтажа Пристаниште-ShopEddies

DEN 175.84
 

Достапно.
Од стока

Приклучоците за Монтирање На Вратоврската на Менувачот се индивидуални, монтажни пристаништа кои се специјално дизајнирани за безбедно држење На Вратоврските За Вртење На Запчаникот или нивните стандардни Вратоврски За Повеќекратна Употреба На Гумени Врски за Извртување. Изработен од издржлив поликарбонат, секое Пристаниште има жлебен отвор Во Форма На V што безбедно ја зафаќа Флексибилната Вратоврска На Менувачот. Доковите може да се монтираат на ѕидна обетка или множители на табла. Чувајте ги единечните основни работи складирани таму каде што ви се потребни или монтирајте неколку Пристаништа за да создадете своја прилагодена, разноврсна решетка. За разлика од стандардната ѕидна решетка, Приклучоците за Вртење На Вртење на Вратоврската може да бидат индивидуално распоредени на различни висини, ширини, должини и броеви. Безбедно закачете и организирајте тешки алатки (како гребла и ножици за жива ограда) или опрема со непарна должина (како скии, столбови и тениски рекети), одржувајќи ги не само организирани, туку и двојно преносливи. Закачете продолжен кабел на Пристаништето за складирање, а потоа кога ќе го откачите, земете Ја Вратоврската за Менувачот и користете ја за организација во движење. Карактеристики : - Приклучоците за Монтирање На Вратоврската на Менувачот ви овозможуваат да креирате систем за складирање и организација за сите ваши алатки и опрема - Едноставно монтирајте Го Приклучокот на која било ѕидна обетка или друга посакувана локација со вклучените (8) #8 x 2" завртки за да креирате локација за приклучување за Врски За Опрема - Користете повеќе Пристаништа за да создадете комплетен ѕиден систем за вашата гаража или работен простор спецификации : - Големина : Мала (Одговара на 6" и 12" Врски Со" Опрема Врски)- Димензии : 1.4" х 1.1" х 0.7" - Тежина : 0.5 мл.- Боја : Црна-Количина : 4 По Пакет Nite Ize Опрема Вратоврска Монтажа Приклучок Голем, 4 Пакет : Ви Овозможи да креирате складирање и организација за сите ваши алатки и опрема. Едноставно монтирајте го пристаништето на која било ѕидна обетка или саканата локација. Користете повеќе пристаништа за да создадете ѕиден систем.

За производот

Купувачите избираат и