Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Школки 63 Панел Аква

Школки 63 Панел Аква

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Надградба на вашиот простор Со Школки Завеса Панели. Овој панел пар го слави крајбрежниот стил со разиграни школки испечатени на лицето на овие завеси. Со мотивите на школка и неговиот опуштен изглед, овој пар на панели за завеси ќе стане ваш сезонски фаворит. Додавањето покачен крајбрежен стил во домот е ветре. Едноставно завиткајте го овој стил на прачка за завеси со џебот од прачка за полиран поглед. Достапно во аква или постелнина за да можете лесно да ја освежите вашата спална соба, дневна соба или трпезарија со функција и вкус. Изработени од 93% полиестер и 7% лен за да бидат лесни за нега и нудат нежна филтрација на светлина. Уживајте во вредноста На Панелот За Завеси На Школки. Овој стил се нуди во комплет од два, така што ќе можете да ги почестите вашите прозорци со целосен изглед со овој панел пар. Овој пар на панели за завеси е достапен во 63" или 84 " за да ја наполните вашата соба со амбиент во стилот на плажа. Координирајте го овој пар завеси со Нивоата На Школки и Валанс за кохезивен изглед во вашиот дом (секој продаден одделно). • 93% полиестер, 7% лен • Необложено • Филтрирање На Светлина • 63" или 84 " • Печатено • панел пар • машина за перење • Произведено во Кина.

За производот

Купувачите избираат и