Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Антикавитет Нула Алкохол Флуорид Миење На Устата, Нане 33. оз

Антикавитет Нула Алкохол Флуорид Миење На Устата, Нане 33. оз

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Започнете Да Дејствувате за да помогнете во спречување на шуплини, зајакнување на забите и освежување на здивот. ДЕЈСТВУВА Антикавитет Нула Алкохол Миењето На Устата со Флуор е еднаш дневно плакнење на устата формулирано за да помогне во подобрувањето на вашата рутина за орална хигиена. ОВОЈ ЧИН Миење На Устата содржи максимална јачина на флуор достапен во форма на плакнење без рецепт и се покажува дека помага да се спречи расипување на забите. ДЕЈСТВУВАЈТЕ Антикавитет Миењето На Устата без Алкохол доаѓа Со точна чаша за дозирање за да ви ја даде вистинската количина на миење на устата при секоја употреба. Кога станува збор за среќни насмевки, верувајте му На стоматологот Број 1 препорача бренд на флуор. Содржи едно (1) 33,8 ШИШЕ СО ТЕЧНА унца ЧИН Антикавитет Нула Алкохол Флуорид Миење На Устата Вкус На Нане. Овој ЧИН Производ За Орална Нега е миење на устата без алкохол. Ова миење на устата со флуор е дизајнирано да помогне во спречување на кариес, зајакнување на забите и освежување на здивот. Добијте ја вистинската доза на флуор со мерачот за дозирање лесен за употреба. АКТ Флуорид Миење На Устата е бренд за препорачан флуор #1 стоматолог. АКТ Флуорид Миење На Устата е за возрасни и деца на возраст од 6 и повеќе години.

За производот

Купувачите избираат и