Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мајстор Прибор ЗА Јадење САД МУ - 1014сс Брич Нож 5. Во Затворен

Мајстор Прибор ЗА Јадење САД МУ - 1014сс Брич Нож 5. Во Затворен

DEN 639.52
 

Достапно.
Од стока

Апсолутно прекрасен директен брич! Оваа елегантна понуда Од Мајстор има 2.25" полиран огледало-заврши нерѓосувачки челик сечилото со убава нерѓосувачки челик текстура рачка. Таа има месинг рачка засилувачи и нерѓосувачки челик рачка акценти. Навистина мора да има за секој колекционер! Задолжително проверете ги другите бои Мајстор Прибор За Јадење САД МУ-1014сс Брич Нож 5.5 Во Затворени.

За производот

Купувачите избираат и