Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Уникатен Разбој Монро Палас Килим Сино Кафеава 2 ' 6 '1 Тркач Граница Племенски Совршен За Бања Ходникот Кал Соба Перење Соба

Уникатен Разбој Монро Палас Килим Сино Кафеава 2 ' 6 '1 Тркач Граница Племенски Совршен За Бања Ходникот Кал Соба Перење Соба

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Традиционалното чувство на Овој Тепих За Собирање Палата ќе и даде достоинствена атмосфера на секоја просторија во вашиот дом. Овој шарен килим ќе донесе години задоволство за вас и вашето семејство. Огромен број достапни обрасци претставува широк избор на избори за наоѓање на вистинскиот килим за вашиот дом.Карактеристики : Куп : Полипропиленбек : Памучна Ткаење : Машина Ткаена (Моќ Се Наѕираше)Изработена Во : Висина На Турција (Големина ВО СМ) 61 х 183 Тежина На производот : 7,2 килограми Уникатен Разбој Палата Монро Сина 2 х 6 Тркач Килим.

За производот

Купувачите избираат и