Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Галерија Здраво Кити Купола Гимнастик Со Капак и Слама Со Лижавчиња, 2. оз

Галерија Здраво Кити Купола Гимнастик Со Капак и Слама Со Лижавчиња, 2. оз

DEN 303.84
 

Достапно.
Од стока

Овие пластични тамблери прават совршени кутии за корпи. Каков одличен начин да останете хидрирани и да го покажете вашиот омилен лик Здраво Кити. Овие 12 мл тамблери имаат здраво маче карактер уметност на неа, доаѓа со розова купола капак и розова и бела шарени слама за да одговара. Секоја гимнастичарка вклучува 6 шарени вител лижавчиња со вкус На Јагода. Тамблерот е двоен ѕид за да ги одржува вашите пијалоци ладни и е висок 7" со сламата и капакот. Пластични 12 мл Двоен Ѕид Гимнастик со капак и слама. Кошница Филер. Вклучува 6 вртливи лижавчиња со вкус На Јагода.

За производот

Купувачите избираат и