Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
3D MAXpider HYUNDAI ELANTRA СЕДАН 2011 - SOLTECT SUNSHADE СТРАНИЧНИ ПРОЗОРЦИ

3D MAXpider HYUNDAI ELANTRA СЕДАН 2011 - SOLTECT SUNSHADE СТРАНИЧНИ ПРОЗОРЦИ

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Сончевите Нијанси солтект се прецизно измерени за да одговараат на рамката на вашиот прозорец. Премиум мрежа од ткаенина дизајнирана да ја намали пенетрацијата на топлина и штетното УВ, додека вашите патници сѐ уште можат да уживаат во отворен поглед за време на возењето.

За производот

Купувачите избираат и