Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Подмачкување со целосен Проток или Хидрауличен Спин-На Болдвин Б236

Подмачкување со целосен Проток или Хидрауличен Спин-На Болдвин Б236

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Спин-На Филтер За Масло Од baldwin филтри®. Валканото масло може да предизвика катастрофално оштетување на вашиот мотор. Со користење на соодветен филтер за подмачкување за вашиот мотор, можете да ја минимизирате можноста за скапи прекини и поправки. Болдвин Филтрите прават филтри за подмачкување повеќе од седумдесет години. Со повеќе од 650 филтри за подмачкување за тешки и автомобилски апликации, Болдвин ја има покриеноста и квалитетот што ги барате. Подмачкување со целосен Проток или Хидрауличен Спин-На Болдвин Б236.

За производот

Купувачите избираат и