Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ликвит Боја Маркер, Широк, Ниб, Диоксазин Виолетова

Ликвит Боја Маркер, Широк, Ниб, Диоксазин Виолетова

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

Одлична за уметнички дела од големи размери, фини детали, скицирање и мешани медиуми, оваа колекција на професионални акрилни маркери има брилијантни бои кои се лесни и трајни, што одговараат на спектарот На Ликвитекс. Прецизните врвки за квалитет нудат крајна контрола, додека системот на вентилите на пумпата произведува рамномерен проток на боја. Ликвитекс Боја Маркер, Широк, 15мм Нога, Диоксазин Виолетова. Заменливи грицки. Високо пигментирани. На база на вода.

За производот

Купувачите избираат и