Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Achim Tattersall Копче Јазичето Врвот Прозорец Завеса Панел - - Морнарица

Achim Tattersall Копче Јазичето Врвот Прозорец Завеса Панел - - Морнарица

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Овој таб-панел на фарма се одликува со прекрасна карирана со координирачки јазичиња со цврста боја и долна лента. Секое јазиче има дарежлив отвор и е украсено со карирани копчиња покриени со ткаенина од еден и пол инчи за да создаде сопствен изглед. Горниот панел На Јазичето Татерсал е широк 52 инчи и се граничи со 10-инчна координативна долна лента со цврста боја. Оваа полиестерска ткаенина за филтрирање на светлина се завесува само убаво и ќе го комплетира изгледот на секоја просторија. Панелите можат да бидат обесени со било која големина декоративна прачка. Секој панел се продава одделно. Исто така, достапни одделно се сетот За Тетерсал ниво и декоративниот валанс или tattersall единствен валанс, два одлични начини за вкрстување на кратките прозорци со Горниот Панел На Јазичето Tattersall. Achim Tattersall Копче Јазичето Врвот Прозорец Завеса Панел-52x84-Морнарица Светлина филтрирање полиестер. Машина за перење. Панел ширина 52-инчен. Панел достапни должини 63-инчи или 84-инчи.

За производот

Купувачите избираат и