Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ролингс Младите Лансираат Солидна Панталона

Ролингс Младите Лансираат Солидна Панталона

DEN 3839.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа Премиум полурелаксирана панталона за вклопување се одликува со нова 150 крпа со 2-насочно истегнување 100% полиестерско кружно плетено. Оваа панталона ги има сите карактеристики На Стилот На Про што ви се потребни во еластичниот појас на држачот, шевовите со рамна брава и џебните вратоврски. Патентот лета напред и 2 поставени задни џебови го прават ова професионален изглед на панталони. Ролингс Млади Лансирање Солидна Панталони Сина Сива СМЛ.

За производот

Купувачите избираат и