Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Делта Триншиќ 3-Поставување 2-Порта Пренасочувач Трим Во Шампањ Бронза Т11859-ЦЗ

Делта Триншиќ 3-Поставување 2-Порта Пренасочувач Трим Во Шампањ Бронза Т11859-ЦЗ

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

Завршете го вашиот сопствен туш со пренасочувач На Делта. Инспирирана од елегантната елеганција на модерниот Европски дизајн, Колекцијата За Бања Тринсик " ® го комплетира изгледот на секоја современа бања, од класична до рустикална. Овој комплет за украсување нуди пренасочувач со 3 функции со 2 индивидуални позиции и 1 заедничка позиција. Издржливата конструкција обезбедува долгогодишна употреба без грижи. Трим комплет само, мора да купат груба во комплет одделно. Мора да купите груб комплет Р11000 продаден одделно. 2 индивидуални позиции, 1 заедничка позиција. Рачка со една рачка за лесно ракување. 1/2 во. грубо. Вклучува вентил кертриџ.

За производот

Купувачите избираат и