Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства CK3504JMAT Одис Одеса Домашни Идеални Куче Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат

Каролини Богатства CK3504JMAT Одис Одеса Домашни Идеални Куче Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Каролини Богатства CK3504 JMAT Одис Одеса Домашни Идеални Куче Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојдовте Мат затворен Или Надворешен Мат 24x36 кој раса специфични одис уметнички дела. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

За производот

Купувачите избираат и