Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Полиран 1pt. Дијамант Бенд

Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Полиран 1pt. Дијамант Бенд

DEN 319.84
 

Достапно.
Од стока

Нека овој специјален бенд ја покаже вашата вечна посветеност. Овој импресивен титаниумски бенд се одликува со сребрен дизајн на плетенка обложен со леден кружен дијамант мирно почивајќи во центарот. Оваа впечатлива лента широка 7 мм е достапна во големина на прст 13.Метална Тежина : 5.27 Gramsjewelry Тип : Моден Стил : Гребен Раб Свадба Band Gender : Unisex Metal : Titaniummetal Боја : Grey Material : Sterling Сребрена Лента Ширина : 7mmring Големина : 13diamond Детали : Јасност : I2 Color : I-JShape : Roundwight : 0.017 cttwquanty : 1 Накит Поставување : Безелиевиот предмет пристигнува Во бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 7мм Дијамантски Сребрен Инкрустиран Раб.

За производот

Купувачите избираат и