Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Монро Шокови И Потпори Магнум Амортизер Одговара изберете: 2008-ХОНДА ОДИСЕЈА

Монро Шокови И Потпори Магнум Амортизер Одговара изберете: 2008-ХОНДА ОДИСЕЈА

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси на возилото, потпорите На Монро Оспектрум обезбедуваат исклучително ниво на прецизност и контрола на управувањето додека ги филтрираат бучавата, вибрациите и грубоста. Лесен за ИНСТАЛИРАЊЕ Вклучува премиум - квалитетни компоненти за замена каде што се применуваат-SAE-одделение навртки и завртки, горните и долните пролетни изолатори, ое-стил лежишта и монтирање, горното пролетно седиште и предната плоча за лежиште кои лесно се инсталираат. СОВРШЕНО СПАРУВАЊЕ Идеално совпаѓање за карактеристиките на контролата На возењето На потпорите monroe®, заменете ги сите истрошени компоненти На потпората со квалитетни делови На Монро (продадени одделно) за целосна надградба на контролата на возењето со четири агли. ЈА НАМАЛУВА БУЧАВАТА и вибрациите Карактеристики напредна еластомерна технологија за подобрена метална до гумена врска што го намалува бучавата, вибрациите и управувањето со меморијата за подобрени перформанси. ЗАМЕНУВА ое Достапни за повеќето апликации За потпора На Монро, ова е директно вклопување за замена на држачот за потпора НА ОЕ. РИГОРОЗНИ тестирање Се Вклопуваат проверени и возење тестирани за квалитет можете да сметате на. Одговара Изберете : 2008-2010 ХОНДА ОДИСЕЈА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и