Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мики Томпсон СПОРТИСТ С Р 28Х12. 00Р18ЛТ 94Х Гума

Мики Томпсон СПОРТИСТ С Р 28Х12. 00Р18ЛТ 94Х Гума

DEN 5200.00
 

Достапно.
Од стока

Спортистот На Мики Томпсон С / Р е Неприкосновена Класична Гума За Топла Прачка. Радијалниот спортист С/Р е изграден во нашата единствена ?Пламен? шема на шарите. Дополнителните широки задни делови со соодветни слаби фронтови ја прават најдобрата достапна комбинација. Радијалната конструкција обезбедува поголема километража и непречено возење. Уникатен ?Пламен? моделот на шарите обезбедува подобрена влажна влечна сила. Соодветна шема на предната и задната шара за влечкави фитинзи. Големини на клиенти кои се движат од 15-, 17-, 18-и 20-инчни дијаметри на тркалата.

За производот

Купувачите избираат и