Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црвена Кап® Машка Специјализирана Работна Кошула Со Кратки Ракави Без Џеб

Црвена Кап® Машка Специјализирана Работна Кошула Со Кратки Ракави Без Џеб

DEN 407.84
 

Достапно.
Од стока

Оваа работна кошула со кратки ракави, предвремена може да изгледа едноставно, но тоа е предвремена кошула преполна со карактеристики на изведба за работни места поврзани со преработка на храна. За почеток, неговото редовно вклопување значи дека вашата работна кошула ќе понуди соодветна големина. Плус тоа е подобрено со ослободување на дамки, лесна ткаенина. Оваа ткаенина за ослободување на почвата, исто така, ја отстранува потта, одржувајќи ве посува и поудобна во какви било работни услови. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Нема копчиња значи помалку поправки и дополнителна заштита. Квадратниот раб изгледа професионално без разлика дали е напикан или изоставен. Одделен дводелен јарем. Ги исполнува барањата за преработка на храна. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и