Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рингишпил Деца Колекција CRK167N Морнарица Слонова Коска Килим

Рингишпил Деца Колекција CRK167N Морнарица Слонова Коска Килим

DEN 2220.00
 

Достапно.
Од стока

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

За производот

Купувачите избираат и