Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Запечатена Моќност 4400ма Главен Сет На Лежишта одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1981 - ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ

Запечатена Моќност 4400ма Главен Сет На Лежишта одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1981 - ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ

DEN 1807.84
 

Достапно.
Од стока

Запечатените Делови за Напојување обезбедуваат иновативни дизајни, користат водечки материјали и користат сертифицирано производство НА ISO & QS со цел да испорачаат производи со врвен квалитет кои ги задоволуваат ригорозните барања на денешните модерни мотори. А-Серија би-метална алуминиумска легура. Поголема отпорност на напади од три-метален материјал. Драматично го намалува или елиминира абењето на лежиштето. Строги толеранции. Ги исполнува или надминува оем спецификациите. Направено со силикон за да обезбеди поголема цврстина на површината. Одговара Изберете : 1988-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 8 Цил 7.4 Л 1981-1999 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 8 Цил 7.4 Л 1973-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц30 8 Цил 7.4 Л 1987-1988 ШЕВРОЛЕТ Р30 8 Цил 7.4 Л 1973-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 8 Цил 7.4 л 1989-2000 ГМЦ СИЕРА 8 цил 7.4 Л 1973-1999 ШЕВРОЛЕТ П30 8 ЦИЛ 7.4 Л 1989-1991 ШЕВРОЛЕТ Р3500 8 Цил 7.4 Л 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 8 ЦИЛ 7.4 Л 1997-2000 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 8 Цил 7.4 л 1989-1991 ШЕВРОЛЕТ в3500 8 Цил 7.4 Л 1980-1985 ШЕВРОЛЕТ К30 8 Цил 7.4 Л 1966-1967 ШЕВРОЛЕТ Импала 8 Цил Л 1972 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 8 ЦИЛ 6.6 Л 1987-1988 ШЕВРОЛЕТ В30 8 ЦИЛ 7.4 л 1973-1986 гмц ц3500 8 ЦИЛ 7.4 л 1973-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц20 8 ЦИЛ 7.4 Л 1976-1977,1980 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 8 Цил 7.4 Л 1972 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 8 ЦИЛ 6.6 Л 1972-1974 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 ЦИЛ 7.4 л 1988 гмц гмт-400 8 ЦИЛ 7.4 л 1987-1991 ГМЦ Р35 КОНВЕНЦИОНАЛНИ 8 ЦИЛ 7.4 Л 1973-1979 Шевролет Ц10 8 ЦИЛ 7.4 Л 1987-1988 Шевролет Р20 8 ЦИЛ 7.4 Л 1981-1986 Гмц К3500 8 ЦИЛ 7.4 Л И ПОВЕЌЕ - додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и