Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Предност На Рибок Момче Кратко, Големини 4-18

Предност На Рибок Момче Кратко, Големини 4-18

DEN 3.00
 

Достапно.
Од стока

Активирајте го со овој блок во боја активен кратко од Рибок. Краткото влечење е супер удобно за носење цел ден. Изработен од 90% Полиестер и 10% Спандекс дише мрежа што ќе го одржува убаво и ладно додека ја носи својата игра на следното ниво. Оваа кратка предност е совршена за ден исполнет со активности или само за опуштање и удобност. Активен Краток. Еластични Шорцеви За Влечење На Половината со врвка за влечење. Дише Мрежа. Рибок Делта Логото. Машина За Перење.

За производот

Купувачите избираат и