Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Scotch Исклучително Силни Сврзувачки Елементи, во, Црна, Пакет, Држи lbs

Scotch Исклучително Силни Сврзувачки Елементи, во, Црна, Пакет, Држи lbs

DEN 313.12
 

Достапно.
Од стока

Кога ќе стори само најсилното држење, посегнете по нашиот најсилен прицврстувач, Scotch_ Исклучително Силни Сврзувачки Елементи. Дизајнирани со технологија за затворање, двојна брава, овие тешки постојани сврзувачки елементи се идеални за држење церади, закачување метални знаци, па дури и алатки за монтирање или соларни светла. Тие се одлични и за во затворени простории-размислете за табла, па дури и врамена уметност. Затоа, дајте им пауза на вашите електрични алати и завршете ја работата брзо со моќта Што пркоси На гравитацијата На Scotch ® Исклучително Силни Сврзувачки Елементи. Обезбедува моќна врска при контакт. Држи до 10 килограми. (1 сет држи 2 килограми.). Трае до 1000 затворања. Времето, нечистотија и УВ отпорни. Лесен за примена дизајн без хаос или алатки. Идеален за употреба на лакирани/запечатени површини, дрво, гол метал, гипс картон, пластика и многу повеќе. Наменет за внатрешна и надворешна употреба. Осигурајте се дека вашата површина е чиста и сува за најдобра врска. Големина : . Боја : Црна. Содржина на пакетот : 36 квадрати/пакет.

За производот

Купувачите избираат и