Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кат Карел, Ламинат, 32-3 4w 24-1 2d 48h, Тиково

Кат Карел, Ламинат, 32-3 4w 24-1 2d 48h, Тиково

DEN 2.67
 

Достапно.
Од стока

Делукс кат карел е идеален за библиотеки, студиски сали, компјутерски лаборатории или насекаде каде што е потребна приватност на учениците. Металните конектори се приклучуваат на карелите во која било конфигурација на големината. Панелите се изградени од 3/4 " дебел ламинат под висок притисок за тешка употреба. Работната површина е доволно голема за МОНИТОР СО ЦРТ или рамен панел или лаптоп компјутер. Работната површина е висока 31-1/2 " широк х 23-3/4" длабок х 29 " висок. Димензиите на полицата на тастатурата што се повлекува се високи 31-1/2" широк х 11-3/4" длабок х 25-1/2". Кат карел вклучува израмнување на лизгалки за да се одржи работната површина рамномерна. Рамката е изработена од црн челик обложен со прав за супериорна издржливост и вклучува лизгалки за израмнување. Мореко Делукс 89868 Кат Карел доволно Голем ЗА ЦРТ, монитор со рамен панел или лаптоп компјутер; вклучува лизгање на израмнување. Металните конектори се приклучуваат на карел во која било конфигурација на големината. 3/4" дебел, висок притисок, тиково ламинат со прашок обложени, челична рамка. Површина на тастатурата за повлекување : 31-1/2 "W x 11-3/4" D x 25-1/2 " H.

За производот

Купувачите избираат и