Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вуе Бенсонхурст Постелнина

Вуе Бенсонхурст Постелнина

DEN 1695.20
 

Достапно.
Од стока

Постелнината И додатоците Бенсонхерст ќе донесат недооценена елеганција во вашата спална соба. Постелнина карактеристики медалјон ватиран модел во разноврсна земјата тонови. Вметнувањето е врамено со дебела, контрастна граница на рабовите. Координирање на шеми и додатоци продадени одделно. 100% Полиестер. Машина за перење. Целосно : постелнината е 104 "x114". Кралица : постелнината е 110"x122". Кралот : постелнината е 128 "x122". Координирање на додатоци продадени одделно. 100% Полиестер. Машина За Перење.

За производот

Купувачите избираат и