Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Куче Куќа Колекција Бигл Тробојна Врата Мат

Куче Куќа Колекција Бигл Тробојна Врата Мат

DEN 415.84
 

Достапно.
Од стока

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

За производот

Купувачите избираат и