Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Примарна сребрена Фунта Сребрена Кубна Цирконија обложена Со Родиум Во И Надвор Обетки Со Обрач Со Шарки

Примарна сребрена Фунта Сребрена Кубна Цирконија обложена Со Родиум Во И Надвор Обетки Со Обрач Со Шарки

DEN 1118.40
 

Достапно.
Од стока

Идеален начин да го покажете вашиот смел и трендовски стил со овие обетки со обрач со шарки, обликувани во сребро обложено со родиум. Овие обетки од 32х33мм се одликуваат со кубни цирконски камења за хипнотизирачки изглед. Обезбедени со затворачи за столб, засек и заклучување за правилно држење овие обетки сигурно ќе импресионираат.Метална Тежина : 3,87 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач Со Шарки Во и Надвор Пол : женско затворање : Пост, Изрез И Заклучување Метал : Сребрена Боја На Стерлинг : Бели Димензии : 22мм х 24мм, Дебелина Од 2мм Детали За цврст камен : Тип : Кубна Цирконијаколор : Јасна Форма : Тркалезна Големина : 1,9 ммквантитет : 38 поставување накит : Предност Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање подароци.Земја На Потекло : Индонезија Стерлинг Сребро, Родиум, Пост, Изрез и Заклучување, Кубни Цирконија.

За производот

Купувачите избираат и