Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Класична Серија 36W 42H 24 D Шалтер За Складирање Висина Со Прилагодливи Полици, Црна

Класична Серија 36W 42H 24 D Шалтер За Складирање Висина Со Прилагодливи Полици, Црна

DEN 2719.84
 

Достапно.
Од стока

Кабинет за складирање, Рамка Од Типот На Основата, Цврст Тип На Панел За Тело, Црна Боја На Кабинетот, Челик Од Кабинетот, Полици За Компоненти За Складирање На Кабинетот, Замав Од Типот На Рачката На Вратата, Цврст Тип На Врата, Должност Рејтинг Светлосна Должност, За Употреба Во Затворени Простории/На Отворено Не, Склопена Рамка Собрана, Носивост По Полица 180 фунти, Клуч За Заклучување, Мобилност Стационарна, Локација За Монтирање Самостојна, Број На Полици 2, Вкупна Длабочина 24 Инчи, Вкупна Висина 42 Инчи, Вкупна Ширина 36 Инчи, Ревизорска Патека За Складирање, Завршна Обработка На Кабинетот Тип На Ставка Обложена Со Прав : Кабинет За Складирање. Марка : САНДУСКИ. Производителот Дел Број : CA21362442-09.

За производот

Купувачите избираат и