Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Визари Машки Валенсија ФГ Фирма Земјата Фудбал Чевли Штипки За Тинејџери И Возрасни, Големина-7.5, Кралската Бела

Визари Машки Валенсија ФГ Фирма Земјата Фудбал Чевли Штипки За Тинејџери И Возрасни, Големина-7.5, Кралската Бела

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Визари Машка Валенсија ФГ Фирма Копнени Фудбалски Чевли/Штипки За Тинејџери И Возрасни, Големина-7,5, Кралска/Бела изнесете го најдоброто во вас, без разлика дали сте почетник или експерт. Визари фудбалските штипки се прецизно дизајнирани за да имате незаборавно искуство. Тие ви помагаат во усовршувањето на вашиот сет на вештини и се специјално дизајнирани да го направат вашето искуство незаборавно. Визари создава широк спектар на производи за младински фудбал. Производната линија Визари ги вклучува најновите фудбалски обувки, штитници за потколеници, топки, голмански ракавици, фудбалски униформи, теренска опрема, додатоци, ранци и торби со топки. Бренд-Визари. Полиуретански ѓон, Лесен, Издржлив, Удобен и Достапен Обликуван Цврст Копнен Фудбалски Чевел. Горен : Синтетички Со Врежан Надворешен Ѓон : Обликуван ТПУ со Тркалезни Столпчиња за Удобност и Влечење на Тврди и Цврсти Површини. Одлично Обликувана Цврста Копнена Фудбалска / Фудбалска Чевли за Тинејџери, Мажи и Жени. За Фудбал На Отворено / Фудбалска Пракса и Игри на Цврсти Површини.

За производот

Купувачите избираат и