Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фрито-Леј Вкус Ми Закуски Сорта Пакет, Грофот

Фрито-Леј Вкус Ми Закуски Сорта Пакет, Грофот

DEN 349.76
 

Достапно.
Од стока

Со Фрито-Лежеше Различни Пакети, вие сте подготвени за ужина време во секое време! Практично, компактно и комплетно со омилените брендови на сите, Пакетите Со Разновидност лесно се носат на сите ваши семејни авантури. Ако славите голема победа на фудбалскиот терен,одите на семејно патување или размислувате за попладневна закуска, Пакетите Со Сорти Фрито-Леј ги покриваат сите. Значи, без разлика дали следната авантура на вашето семејство е дома или во движење, спакувајте ја закуската со повеќе пакувања што ви го чува грбот! Мешавината од 18 Броеви вклучува Чипс Од Кисела Павлака и кромид, Чипс Од Компир За Скара, Гепарди Крцкави Закуски Со Сирење, Чипс Од Тортилја Од Сирење Доритос Начо, Чипс Од Тортилја Од Кул Ранч Доритос и Чипс од Пченка Од Сирење Фритос чили. Сите предмети се вклучени, но брои по точка ќе се разликуваат. Ве молиме посетете ја / промената на производот за повеќе детали. Одлични закуски во кои ќе ужива целото ваше семејство. Индивидуално спакувано за лесно грицкање во движење и исполнето со вкус. Совршен за пакување ручеци.

За производот

Купувачите избираат и