Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Двор Чарлс Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 2 '7 5, Кафе Црна

Двор Чарлс Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 2 '7 5, Кафе Црна

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. 100% Полипропилен . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот. Заштедете Пари. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Живеат Подобро. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи.Продавница Safavieh на . Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Моќта Се Појави Во Турција . Висина на купот : 0,25 инчи. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови .

За производот

Купувачите избираат и