Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пегаз Спорт Тампа БЕЈ БУС Хедед Лента Супер Кадифен Ќебе

Пегаз Спорт Тампа БЕЈ БУС Хедед Лента Супер Кадифен Ќебе

DEN 111.84
 

Достапно.
Од стока

Барате класично фрлање тим за комплименти за дневна соба, спална соба или соба за игри? Ова Загреано Ќебе со Ленти е совршено за крајниот вентилатор во вашиот живот. Додадете го ова слатко парче во вашата колекција денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Марка : Пегаз Дома Модата. Материјал : 100% Полиестер. Сублимирана графика. Мерки прибл. 50" х 60".

За производот

Купувачите избираат и