Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
5Х114. - 20ЕТ 83.82 ЦБ МАТ ВООРУЖЕН МЕТАЛ ЦРН МОНИСТРА

5Х114. - 20ЕТ 83.82 ЦБ МАТ ВООРУЖЕН МЕТАЛ ЦРН МОНИСТРА

DEN 5759.68
 

Достапно.
Од стока

ЈОН 135 15Х8 5Х114. 3-20ЕТ 83,82 ЦБ МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ/ЦРН МОНИСТРА Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни материјали кои обезбедуваат издржливост и функционалност. Овие бандажи додаваат секси, елегантен стил на вашето возење. Сите Јонски Бандажи ги поминаа стандардите НА ISO 9000, OEM, SEA, JWL-T, ПРЕКУ И TUV. Изработени со различни дизајни и завршетоци, Јонските Бандажи сигурно ќе го надополнат изгледот на секое возило. Променете ги вашите стари, здодевни тркала денес со најелитните тркала на пазарот.

За производот

Купувачите избираат и