Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
StarTech.com ДРЖАЧ ЗА Монтирање НА ЅИД 8У ЗА Плитка Опрема За Монтирање На Решетката-Цврст Челик-8У

StarTech.com ДРЖАЧ ЗА Монтирање НА ЅИД 8У ЗА Плитка Опрема За Монтирање На Решетката-Цврст Челик-8У

DEN 1514.40
 

Достапно.
Од стока

Држач за монтирање на ѕид за Плитка Опрема-опрема ЗА МОНТИРАЊЕ 8 U која е длабока до 12 инчи, како што се панели за лепенки или мрежни прекинувачи, до вашата опрема За Монтирање на ѕид длабока до 12 инчи, како што се панели за лепенки или мрежни прекинувачи на вашиот ѕид. 8у дизајн. Работи со плитки решетката монтирање опрема до 12 во. длабоко како лепенка панели и мрежни прекинувачи. Решетка за ѕид / решетка за монтирање На Ѕид / Решетка за Мрежна решетка / решетка за Панели ЗА Лепенки / решетка ЗА сервер ЗА монтирање на ѕид 8 U / Кабинет за Мрежна решетка. Подобрете ја ефикасноста во вашата канцеларија или серверска просторија со монтирање на плитка опрема на идот. Безбедна инсталација со цврст челичен дизајн. Вклучени се навртки и завртки во кафезот.

За производот

Купувачите избираат и