Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ханес Бојс Екосмарт Руно Екипажот Вратот Дуксер, Големини XS-XL

Ханес Бојс Екосмарт Руно Екипажот Вратот Дуксер, Големини XS-XL

DEN 0.67
 

Достапно.
Од стока

Бои, бои и повеќе бои! Сега создадени од рециклирана пластика, Дуксерите На Вратот На Екипажот На Ханес ви даваат асортиман на опции со дополнителен бонус за одржливост. Екипажот. Долги ракави. Ребрести појас и манжетни. Отпорен на пилули. Мекото, издржливо руно со дупки за вратот и рацете со двојна игла останува силно кога работите или играте напорно. 50% Памук/50% Полиестер со до 5% направени од рециклирани пластични шишиња. Машина за перење. Увезени. Ханес Екосмарт Руно Екипажот Вратот Дуксер За Момчиња.

За производот

Купувачите избираат и