Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џало Табела Светилка-Темно Сина Завршница-Џало Мекбек Ткаенина Сенка

Џало Табела Светилка-Темно Сина Завршница-Џало Мекбек Ткаенина Сенка

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Столната ламба Џало е згодна современа светилка направена со темно сино стаклено тело. Се одликува со збир на наредени тркалезни акценти на топката за да се создаде висок профил, сите собрани заедно со сенка на ткаенина од мека вратоврска. Тоа е кул и недооценено дополнување на масите низ модерниот дом. Направено од стакло, акрилик и мека ткаенина. Потребна е една максимална 150-вати е26 средна база сијалица (продадена одделно). 5-нога на кабелот. Напон : 120v. Сенка На Ткаенина Од Мек Грб во џало. Сенката е висока 15,5" широк х 13,5".

За производот

Купувачите избираат и