Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женска Колекција Патување Лорета Ремен За Глуждот Рамно Вино Фау Кожа М

Женска Колекција Патување Лорета Ремен За Глуждот Рамно Вино Фау Кожа М

DEN 551.36
 

Достапно.
Од стока

Ако барате совршен стан за сезоната, не гледајте подалеку од Колекцијата Патување Лорета Лента За Глуждот Рамно. Овој рамен во стилот на мокасина има влошка со полнење што обезбедува удобност, а дебелиот ремен за глуждот со тока нуди прилагодено вклопување.Карактеристики и Придобивки ремен за Светилки со прилагодлива влошка со брава, ВЕШТАЧКА кожна облога, синтетичка НАДВОРЕШНА ѓон КОЛЕКЦИЈА НА ПАТУВАЊА. Повод : Повик. Големина : 11 М. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Бургундија. Стан. Станови. Дорси. Прилагодлив Ремен. Дише. Тока. Висина На Петицата : 1. Тип На Пета : Блок.

За производот

Купувачите избираат и