Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гугл Гнездо Камери-Отворено или Внатрешно

Гугл Гнездо Камери-Отворено или Внатрешно

DEN 2.00
 

Достапно.
Од стока

Ако нешто се случи, тоа ве предупредува, па можете да одлучите да преземете акција веднаш од Апликацијата Google Home. (5) и секогаш можете да додадете претплата За Свесна гнездо за да добиете до 60 дена историја на видео настани. (4) Стојат и други додатоци се продаваат одделно. Добијте предупредувања што ви значат. Наполнете ја Вашата Гнездо Камера (батерија) со вклучен кабел за полнење од 3,3 стапки (1 м) и адаптер од 7,5 W. Ја знае разликата помеѓу луѓето, животните и возилата, за да можете да ги добиете предупредувањата што ви се важни. (2) Познатите предупредувања за лице бараат претплата За Свесно гнездо (се продаваат одделно). Ако пропуштите известување, секогаш можете да се вратите назад и да видите што се случило со 3 часа бесплатна историја на видео настани. (5) до 3 часа снимање на настанот.

За производот

Купувачите избираат и