Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Винсоме Вуд Милан Комплет За Складирање Со 4 Компјутери, Библиотека Со 2 Дела И Плетени Корпи, Завршна Обработка На Орев

Винсоме Вуд Милан Комплет За Складирање Со 4 Компјутери, Библиотека Со 2 Дела И Плетени Корпи, Завршна Обработка На Орев

DEN 2.33
 

Достапно.
Од стока

Комбинирајте дополнителен простор за складирање со практичноста На разновидниот Комплет Полица За Складирање На Дрво Милано Од 4 Парчиња. Одлична организациска полица која вклучува 3 плетени корпи за да помогне да се создаде уникатен изглед за вашиот дом и да помогне работите на полицата да изгледаат уредно. Едноставен, но софистициран дизајн е совршен додаток за употреба како самостојна библиотека во семејството или дневната соба. Составен од комбинација на цврсто и композитно дрво во топла завршница од орев. Комплетот корпи се составени одatан во боја на орев и имаат две исечени рачки, по една на секој крај, за носење. Две мали корпи кои се 11,02"W x 10,04" D x 9,06 " H и држат по 20 фунти. Широката корпа е со димензии 22,83"W x 10,04" D x 9,06 " H и може да собере до 50 фунти. Голема големина за користење како држач за списание, држач за датотеки или држач за уметнички проекти. Овој сет се испраќа во две кутии. Полицата ќе испраќа одделно и ќе го вклучува хардверот неопходен за склопување. Деловите за замена може да се побараат директно до производителот во рок од 60 дена од датумот на купување. Винсоме Вуд Милан 4-Компјутер Во Собата, Полица За Складирање 3 плетен корпи. Бродови во 2 кутии. Кутија 1, точка #94228. 2-Дел полица. Изграден од цврсти два мали, еден широк. Димензии на мали корпи : 11.02"W x 10.04"D x 9.06"H. Широки димензии на корпата : 22.83 "W x 10.04"Dx 9.06" H. Изработени Од rан во орев. Статички капацитет на тежина : Мали корпи 20 фунти. широка кошница 50 фунти. Димензии на кутијата : 23,50"Л х 11,25"В х 11" Х.тежина на Испорака : 6,50 фунти. Модел комплет #94238.

За производот

Купувачите избираат и