Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пресувано Сушено Цвеќе Дизајн Телефон Случај За Моторора Г Игла Во Виолетова Боја

Пресувано Сушено Цвеќе Дизајн Телефон Случај За Моторора Г Игла Во Виолетова Боја

DEN 3.33
 

Достапно.
Од стока

Моторола г игла заштитен капак. Симпатична футрола за Цвеќе : овој случај е изработен од меки силиконски и природни цвеќиња и вграден дизајн на лисја. Чист рачен дизајн кој му дава на вашиот телефон уникатен и посебен изглед. Овој висококвалитетен, уникатен заштитен капак, исто така, нуди Совршени исечоци и тенок дизајн, обезбедуваат практични функции максимално. Тенок, транспарентен заштитен браник случај тело открива и ја подобрува оригиналната боја на вашиот телефон - Амортизација + Отпорни На Гребење И Премиум Tpu Браник + Хард Назад поликарбонат панел обезбедува долготрајна заштита од гребнатини и гребнатини, лесен зафат и тенок профил. Оваа пресувана футрола за телефон за дизајн на сушен цвет за моторора г игла во виолетова боја е одлична заштитна ставка за покривање по намалена цена под 10 долари не можеш да пропуштиш. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 0,60 х 6,65 х 3,50 инчи и тежи 0,15 фунти. Оваа пресувана футрола за телефон за дизајн на сушен цвет за моторора г игла во виолетова боја е заштитен капак од нашите колекции на заштитни капаци што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Симпатична футрола за Цвеќе : овој случај е изработен од меки силиконски и природни цвеќиња и вграден дизајн на лисја. Чист рачен дизајн кој му дава на вашиот телефон уникатен и посебен изглед. Совршените исечоци и тенок дизајн обезбедуваат практични функции максимално. Тенок, транспарентен заштитен браник случај тело открива и ја подобрува оригиналната боја на вашиот телефон-Амортизација + Отпорен На Гребење. Премиум Тпу Браник + Поликарбонатниот панел Со Тврд Грб обезбедува долготрајна заштита од гребнатини и гребнатини, лесен зафат и тенок профил.

За производот

Купувачите избираат и