Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Топлајн Производство TS3000-Црна 2-Чекор Задната Врата Чекор

Топлајн Производство TS3000-Црна 2-Чекор Задната Врата Чекор

DEN 1.67
 

Достапно.
Од стока

* Дизајниран за оние кои имаат потешкотии да стапнат на единицата со еден чекор . * Подолгата должина овозможува лесен пристап до чекорот . * Преклопете ги прозорците на задната врата, & со опашката порта нагоре, исчезнува.* Користи само 4 инчи товарен простор, за разлика од верзијата со ролна лента што елиминира висок процент на капацитет на камионот.* Може да се користи само на пикап камиони со целосна големина.Уникатната Задна Врата на бункерот на црниот Врв Се монтира На Секој пик-ап камион, поддржува безбедно до 400 Фунти и овозможува да се добие лесен пристап до креветот на камионот. Карактеристики Уникатен Чекор На Задната Врата За Пикап Камиони. Се Преклопува Внатре Во Задната Врата Кога Не Се Користи. Не Е Видливо Кога Задната Врата Е Затворена. Се Расплетува За Да Обезбеди Корисен Чекор На Средината Помеѓу Земјата И Камионот, За Лесен Пристап До Креветот На Камионот. Компактен Дизајн Умира Не Го Намалува Товарниот Простор. Лесен, Но Тежок Поддржува До 400 Килограми. Цврст, Нелизгачки Чекор. Изграден Од Алуминиумска Легура Со Висока Јачина, Елоксирана Или Обложена Во Прав За Целосна Заштита Од Корозија. Лесна Инсталација. Спецификации Локација На Монтирање-Држач За Задна Врата. Стил-Рамен 2 Чекор. Капацитет на тежина ( ЛБ) - 400 Фунти. Боја-Црна. Заврши-Прашок Обложени. Материјал-Алуминиум. - ШКУ : КСАО138466.

За производот

Купувачите избираат и