Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дјуалт Пилот Точка Злато Црна Оксид Вежба Битови, во

Дјуалт Пилот Точка Злато Црна Оксид Вежба Битови, во

DEN 0.33
 

Достапно.
Од стока

3/8 " Пилот ТОЧКА ДУПЧАЛКА Пилот Точка Врвот Започнува на контакт за чисти, точни дупки и го намалува заклучувањето на пробив; без Вртење на стеблото ја елиминира фрустрацијата од вртење на битот во чакот; Заострената мрежа обезбедува поголема издржливост за да се намали кршењето; Ознаките На Големината се наоѓаат над стеблото за да се спречи абење; Број На Модел : ДВ1924Б.

За производот

Купувачите избираат и