Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тркало Раб за 2015-Форд Ф Во Сливер Челик Раб Директно Вклопување

Тркало Раб за 2015-Форд Ф Во Сливер Челик Раб Директно Вклопување

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина. Ова тркало ги помина сите потребни безбедносни барања и е конструирано да биде директна замена НА ОЕМ. Целиот наш производ Овде На Патот Подготвен е целосно компатибилен со вашата фабричка опрема, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : капаци на тркала, сензори ЗА ТПМС, капачиња, навртки за навртки и гуми. Опслужувајќи над 30.000 клиенти во сите 50 држави, ние се сметаме за еден од давателите на врвни тркала во земјата. Се чувствуваат безбедно кога купување на вашиот производ, продавница Патот Подготвени денес! Детали за производот/Компатибилен - сите наши тркала / бандажи доаѓаат компатибилни со целата опрема ОЕМ. One безбедност - ние ги произведуваме сите наши бандажи со дебел дизајн од 2 парчиња за да обезбедиме безбедност и издржливост. 1 вкупни Перформанси-прецизноста на нашето производство, издржливоста на нашиот челик и легура и нашиот совршен дизајн НА ОЕМ е она што не одделува од конкуренцијата. Важна Забелешка Во Врска Со Поставувањето На Големината На Гумите дали се прашувате : " Дали овој раб ќе одговара на мојата гума?"Тоа е одлично прашање. Лесен начин да одговорите на ова е со гледање во вашата гума и наоѓање на буквата "Р". На пример : R14 = 14" Гума (одговара на 14" раб) R15 = 15" Гума (одговара на 15" раб) R16 = 16" гума (одговара на 16" раб) R17 = 17" Гума (одговара на 17" раб) R18 = 18" гума (одговара на 18" раб) R19 = 19" Гума (одговара на 19" Раб) Р20 = 20" Гума (одговара на 20" раб) "Прецизност Направена. Цената Е Во Право. "Продавница Патот Подготвени Производи Денес! Карактеристики И Придобивки Дополнителни Функции Боја : Сребро. Заврши : Насликани. Одговара Изберете : 2015-2020 ФОРД Ф150 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и