Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фен За Резервоари Камелбак, 90091

Фен За Резервоари Камелбак, 90091

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Камелбак е тука постојано да го измислува и засекогаш да го менува начинот на кој луѓето хидрираат и изведуваат. Фен за Резервоари камелбак, 90091 : склопувачки дизајн. Деловите се дизајнирани да бидат скратени на одредени резервоари. Нема кастри потребни за 100-мл, 90 мл и 70 мл резервоари. Скратете ја точката " А " за резервоарот од 50 мл. Исечете ја точката" Б " за резервоари од 45 мл и 40 мл.

За производот

Купувачите избираат и