Да се ​​дизајнира 0 0.00

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ризи Килими Азура Рид Област Килим Ах Морски Сини Линии Редови

Ризи Килими Азура Рид Област Килим Ах Морски Сини Линии Редови

DEN 1.00
 

Достапно.
Од стока

Колекција : Стил На Килими На Ридот Азура : Килими На Ридот Азура : Ах9954 Морски Сини Спецификации : Синтетичкиоригин : Направено Во Индијаболд и Версај ја сумира колекцијата Азура Хилс. Изграден во конструкција на купот со јамка користејќи 100% Полипрпилен, вклучувајќи ја основата и подлогата. Ридовите азура се доволно убави и издржливи за секоја просторија од вашиот дом Во Вратите или НАДВОР! Дамка, бледнеат и отпорни на вода. 0,25-0,5-инчен висина на купот. Не лизгање поддршка. Полипропиленски материјал.

За производот

Купувачите избираат и